Central 2 Bedroom Flat In West Kensington

  • 2 hálószoba
  • 1 fürdőszoba
  • 6 vendég

A Central 2 Bedroom Flat In West Kensington apartman 200 méterre fekszik az a West Kensington metróállomástól, és jól kapcsolódik a The Queen's Club területéhez. Ennek apartmannak a szobái síkképernyős műholdas TV-vel, kávé/teafőzővel és íróasztallal vannak ellátva a kényelmes tartózkodás érdekében.

A hajszárító, fürdőlepedők és törölközők a fürdőszoba felszereltségét képezik zuhanyzóval és fürdőkáddal.

Minden szoba rendelkezik mikrohullámú sütővel, elektromos vízforralóval és hűtővel, amit a vendégek szabadon használhatnak. A Northolt repülőtér könnyen megközelíthető, 20 km-re helyezkedik el az apartmantól.

Az a Hyde park 3.5 km-re fekszik az apartmantól és a Buckingham-palota 4.4 km-re van. Az ingatlan 6 kilométerre helyezkedik el London központjától. Az Eat-Aroi Thai ázsiai és thai fogásokat kínál 5 perc sétára a szállástól.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Central 2 Bedroom Flat In West Kensington London
Rivertons
Csak mobilra érvényes ár

Rivertons

76 m az ingatlantól
Guestready - Luminous Haven In West Kensington
Csak mobilra érvényes ár

Guestready - Luminous Haven In West Kensington

8.0
Nagyon jó 1 értékelés
250 m az ingatlantól
Chic Earl'S Court Studio Stay
Csak mobilra érvényes ár

Chic Earl'S Court Studio Stay

464 m az ingatlantól
    Hogyan jut el a hotelhez

    Repülőterek

    Northolt Airport
    17 km

    Vasútállomások

    Kensington (Olympia) Train Station
    1,1 km

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkolás

    A konyhában

    • Elektromos vízforraló
    • Szárító
    • Konyhaedények

    A szobákban

    • Ülősarok
    • Tea és kávéfőző
    • Étkezőasztal
    • Vasaló eszközök

    A fürdőszobában

    • Mosógép
    • Ingyenes piperecikkek

    Készülékek

    • LCD TV

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 14:00-23:59 között
    Kijelentkezés: 11:00 óráig
    • Pótágy információ
    • A szobában nem helyezhető el pótágy.
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • A Central 2 Bedroom Flat In West Kensington apartman hol található?
      A Central 2 Bedroom Flat In West Kensington apartman az Earls Court metróállomás mellett fekszik.
    • Mennyibe kerül a tartózkodás a Central 2 Bedroom Flat In West Kensington apartman szálláshelyén?
      A Central 2 Bedroom Flat In West Kensington apartman bérleti díja 235 £.
    • Milyen híres látnivalók vannak a Central 2 Bedroom Flat In West Kensington apartman közelében?
      A Central 2 Bedroom Flat In West Kensington apartman közelében található népszerű helyek közé tartozik többek között a Harrods áruház, a British Museum, a Royal Albert Hall.
    • Melyik a legközelebbi repülőtér a Central 2 Bedroom Flat In West Kensington apartman területéhez?
      A Central 2 Bedroom Flat In West Kensington apartman 20 km-re helyezkedik el a Northolt repülőtértől.
    • Melyik a legközelebbi tömegközlekedési eszköz az apartman területéhez?
      A legközelebbi metróállomás a West Kensington, 200 méterre az apartman területétől.
    • Milyen étkezési lehetőségek találhatóak az apartman közelében?
      Az apartman közelében található éttermek közé tartozik a Best Mangal 1 Restaurant és Treasure Beach Grill éttermek, amelyek mindössze 5 perc sétára találhatók.
    • A Central 2 Bedroom Flat In West Kensington apartman biztosít mosógépet?
      Igen, a Central 2 Bedroom Flat In West Kensington apartman kínálatában mosógép elérhető.

    Elhelyezkedés

    Map
    A közelben

    Repülőterek

    Northolt Airport
    17 km

    Vasútállomások

    Kensington (Olympia) Train Station
    1,1 km

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Central 2 Bedroom Flat In West Kensington London

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár